KLASIFIKACE  - Vstup pro rodiče a žáky do elektronické žákovské knížky

Kliknutím na odkaz níže otevřete přihlašovací okno. V případě potíží s přihlášením kontaktujte kancelář ZUŠ Blatiny e-mailem či telefonicky.

Přihlásit se můžete též odkazem, který Vám byl zaslán na uvedenou e-mailovou adresu nebo přes mobilní aplikaci.

www.klasifikace.jphsw.cz/?hash=950a4152c2b4aa3ad78bdd6b366cc179

 

INFORMACE PRO UŽIVATELE ELEKTRONICKÉ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽKY „KLASIFIKACE“

Všem zákonným zástupcům žáků školy byl odeslán přístup do elektronické ŽK. Pokud jej někteří rodiče neobdrželi, informujte nás e-mailem nebo telefonicky. Prosíme všechny rodiče, aby tento systém využívali také k omlouvání absencí dětí.

DŮLEŽITÉ!

1.) Rodiče, kteří si již aktivolali přístup do elektronické ŽK, mohou rovněž vidět stav úhrad úplaty za vzdělávání. Pozor, uskutečněné platby jsou do systému načteny vždy v pondělí následujícího týdne, proto prosíme vyčkejte!

2.) V rámci jedné rodiny používá rodič pro přihlášení pouze jeden přístup, kde se zobrazí všechny děti.

3.) Komunikace mezi učitelem, rodičem a žákem může probíhat přímo v systému Klasifikace. Pokud učitel odešle zprávu přes systém \Klasifikace\ je odeslána zároveň kopie koncovému příjemci na e-mail. Systém ale neumožňuje odpovědi na zprávu odeslanou ze systému Klasifikace, proto pro Vaši odpověď či nutnost odeslat učiteli zprávu využívejte přímo vstup do elektronické ŽK nebo odešlete zprávu  na e-mailovou adresu učitele, kterou vám sdělí na základě vašeho požadavku.

Děkujeme za pochopení.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode