Výsledky soutěží

 SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

 

Mezinárodní houslová soutěž  

J. Micky 2023

Rozálie Vacková

žákyně třídy Bc.Pavla Herajna

Čestné uznání v III. kategorii

gratulujeme

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

Kvarteto zobcových fléten "Recorder Dream"
(Tereza Jašová, Evelína Nosáková, Vanessa Romanová, Barbora Vališová - žákyně K. Petrůjové, DiS.)
získalo 2. cenu 
 
 
 
PLZENECKÉ HOUSLIČKY 2023
 
 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

 

 KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ ČR

Hra na zobcovou flétnu
Barbora Vališová - 1. cena v 2. kategorii
třída Karolíny Petrůjové, DiS.
 
Hra na příčnou flétnu
Adéla Kubíčková - 1. cena  v 5. kategorii
třída MgA. Dany Tauerové
 
Hra na klarinet
Nela Krumphanzlová - 1. cena v 7. kategorii
třída PaedDr. Otakara Martinovského
 
Sólový zpěv
Dominika Kuzyk - 2. cena v 1. kategorii
Julie Škapová - 3. cena v 2. kategorii
třída Adama Koubka, DiS.
 
Vanessa Roman      - 3. cena v 2. kategorii
Nikola Boháčková   - 2. cena v 3. kategorii
Klára Palatinusová - 3. cena v 5. kategorii
Veronika Kubátová - 3. cena v 6. kategorii
Vojtěch Borovička  - 2. cena v 8. kategorii
Ondřej Cabrnoch   - 3. cena v 9. kategorii
třída Mgr. Dagmar Hubičkové
 
Hra na bicí soupravu
Jáchym Trnka - 3. cena v 1. kategorii
František Šulc - čestné uznání v 4. kategorii
třída Jana Švamberga, DiS.
 
Gratulujeme žákům a jejich pedagogům k úspěchu, Ing. M. Šarochovi, DiS. děkujeme za vynikající klavírní spolupráci.

 

 

IX. ročník Mezinárodní houslové soutěže  

J. Micky 2021

3. cena v II. kategorii

ROZÁLIE VACKOVÁ

(ze třídy BcA. Pavla Herajna)

Gratulujeme :-)

 

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

 

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

1. cena v 0. kategorii

Rozálie Vacková

(ze třídy BcA. Pavla Herajna)

Gratulujeme :-)

 

63. ROČNÍK KOCIÁNOVY HOUSLOVÉ SOUTĚŽE 2021

Čestné uznání II. stupně v I. kategorii

ROZÁLIE VACKOVÁ

(ze třídy BcA. Pavla Herajna)

Gratulujeme :-)

 

VIII. ročník Mezinárodní houslové soutěže  

J. Micky 2020

Čestné uznání v II. kategorii

ROZÁLIE VACKOVÁ

(ze třídy BcA. Pavla Herajna)

Gratulujeme :-)

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ČR v Literárně dramatickém oboru - SLOVESNOST

Slavíková Johana  - IV. kategorie, tř. Mgr. D. Hubičkové

se umístila v Bronzovém pásmu se svou "Vánoční nadílkou"

Gratulujeme!

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

 

VII. ročník Mezinárodní houslové soutěže  

J. Micky 2019

2.cena v I. kategorii

ROZÁLIE VACKOVÁ

(ze třídy BcA. Pavla Herajna)

Gratulujeme :-)

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ČR

v komorní hře s převahou dechových nástrojů

3. cena v III. kategorii

- FLÉTNOVÉ TRIO-

  Štěpánka Slaninová, Cecílie Dvořáková, Julie Palicová

/ pod vedením MgA. Lenky Chmelové/

- Gratulujeme -

 

Dětská scéna 2019

Mezi všemi organizacemi Prahy 6  a 17

Cenu s postupem do Krajského kola přehlídky

zíslala

Ella Vápeníková a Viktorie Halíková

Miriam Dohnálková - Čestné uznání

/pod vedení Mgr. Dagmar Hubičkové/

- Gratulujeme - 

 

 

 

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

 

Dětská scéna 2018

Mezi všemi organizacemi Prahy 6  a 17

postoupila do Krajského kola přehlídky a následně byla oceněna porotou

Miriam Dohnálková za kontakt s divákem

a Ella Vápeníková za radost z vyprávění.

V obvodním kole Oceněna Viktorie Halíková a Čestné uznání získala Johana Slavíková.

Blahopřejeme!

 

Přehlídka v populárním zpěvu pražských ZUŠ

 Čestné uznání v 3. kategorii

získala

Leila Ahmadzai (tř.Adama Koubka, DiS.)

Blahopřejeme!

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ MŠMT ČR 2017/2018 V SÓLOVÉM ZPĚVU

1. CENA v 0. KATEGORII

a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE

Klára Palatinusová

1. cena v 0. kategorii

- Nikola Boháčková

čestné uznání v 0. kategorii

- Andrea Macharáčková

2. cena v I. kategorii

- Veronika Kubátová 

(tř. Mgr. Dagmar Hubičkové)

3. cena v III. kategorii

- Veronika Piková

(tř. Adama Koubka, DiS.)

3. cena v III. kategorii

- Vojtěch Borovička

(tř. Mgr. Dagmar Hubičkové)

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ MŠMT ČR 2017/2018

VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

3. CENA v III. KATEGORII

Klára Palatinusová

(tř.MgA. Dany Tauerové)

 

Všem žákům a jejich pedagogům blahopřejeme k úspěchu!

Za klavírní spolupráci děkujeme kolegovi Ing. M. Šarochovi, DiS.

______________________________________________

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

 

ÚSTŘEDNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE ZUŠ ČR

VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

11.5.-14.5.2017 LIBEREC

1. MÍSTO v IX. KATEGORII

TOMÁŠ NOSKIEVIČ - HOUSLE

ze třídy MgA. Dany Vlachové

 

 KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE 

VYHLÁŠENÉ MŠMT ČR PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

ve hře na smyčcové nástroje

 

Studenti MgA. Dany Vlachové

(IX. kategorie)

 Tomáš Noskievič - 1. místo s postupem

do ústředního kola soutěže ZUŠ a udělena zvláštní cena poroty za interpretaci skladby A. Piazzolly "Historie tanga".

Gerardo Paitán - 2. místo

 

 

Žáci BcA. Pavla Herajna

Antonín Ševčík - 3. místo (I. kategorie)  

 Klára Hansen - 3. místo (III. kategorie)

Markéta Štochlová - 3. místo (III. kategorie)

 

 

Gratulujeme k úspěchu !

__________________________________

 

Pražské poetické setkání 2017

 

V obvodním kole pro Prahu 6 a 17 byla

v III. kategorii  porotou oceněna 

Miriam Dohnálková.

Viktorie Halíková dosáhla v III. kategorii 

na postup do krajského kola soutěže.

Všem oceněným žákům i Mgr. Dagmar Hubičkové gratulujeme.

 

 

 

____________________________________

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

 

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ MŠMT ČR

v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Čestné uznání 1. stupně  získalo Flétnové trio

(M.Dolejšová, A. Stupková, Kl. Dohnálková - ze třídy MgA. Lenky Chmelové)

-Gratulujeme-

 

Pražské poetické setkání 2016

V obvodním kole pro Prahu 6 a 17 byl v III.kategorii  porotou oceněn 

Šimon Predescu

Viktorie Halíková a Johana Slavíková

v II. kategorii dosáhly na postup do krajského kola soutěže

Všem oceněným žákům i Mgr. Dagmar Hubičkové gratulujeme k úspěchu.

 

 

SOUTĚŽE

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

 

PLZENECKÉ HOUSLIČKY

23. ROČNÍK SOUTĚŽE NEJMENŠÍCH HOUSLISTŮ

 

 

 

KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ  MŠMT ČR 2014/2015

sólový zpěv

I.cena

Cabrnoch Ondřej 1. kategorie (Mgr. Dagmar Hubičková)

čestné uznání

Darjaninová Lucie  0.kategorie (Mgr. Dagmar Hubičková)

-GRATULUJEME-

 

PRAŽSKÉ POETICKÉ SETKÁNÍ 2015

V oblastním kole oceněni porotou:

Viktorie Halíková

 (postupuje do krajského kola)

Miriam Dohnálková

Šimon Predescu

Všem zúčastněným gratulujeme.

 

Školní kolo soutěže ZUŠ MŠMT ČR pro školní rok 2014/2015

ve hře na dechové nástroje a v sólovém zpěvu

Dechové nástroje:

Výsledky ke stažení zde: výsledky-dechové nástroje.pdf (296315)

 

Sólový zpěv:

Výsledky ke stažení zde: Sólový zpěv-výsledky školního kola soutěže.pdf (263,2 kB)

 

Soutěže proběhnou v koncertním sále ZUŠ Blatiny

 

 

Soutěže školní rok 2013/2014

 

22. ročník soutěže nejmenších houslistů

PLZENECKÉ HOUSLIČKY

KLÁRA HANSEN - I. MÍSTO

MATĚJ PINKAS - ČESTNÉ UZNÁNÍ

/ze třídy BcA. Pavla Herajna/

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA PRAŽSKÝCH ZUŠ

V POPULÁRNÍM ZPĚVU

NA 3.MÍSTĚ SE UMÍSTILA

PETRA POSPÍŠILOVÁ

/ze třídy Mgr. Dagmar Hubičkové/

 

krajské kolo národní soutěže ZUŠ MŠMT ČR

HRA NA KYTARU

KATEGORIE 0b.

 Heřmánková Vendula - ČESTNÉ UZNÁNÍ

Vácha Ondřej  - ČESTNÉ UZNÁNÍ

žáci MgA. Davida Holého

 

HRA NA HOUSLE

KATEGORIE IX.

Gerardo Paitán - II. místo

KONCERTANTNÍ OBSAZENÍ

III. kategorie

Gerardo Paitán a Tomáš Noskievič - II. místo

žáci MgA. Dany Vlachové

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR - PŘEDNES

Viktorie Halíková

Miriam Dohnálková

Šimon Predescu

žáci Mgr. Dagmar Hubičkové

-oceněni porotou

(krajské kolo bez údílení umístění)

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode